Adam V profilovka pripadova studia

Adam V.

Štart: 21.4.2021
Program: FitNation Kouč

S FitNation som začal po nie veľmi úspešnom období striedaní trénerov, kde mi nič nezaberalo, aby som schudol – čo bol môj hlavný cieľ – tak som bol už taký skeptický… až raz v robote som si pozrel benefity, ktoré nám poskytuje zamestnávateľ a videl som, že máme možnosť cvičiť s trénerom cez FitNation, kde mi zmerajú aj zloženie tela, čo ma veľmi zaujímalo a vytvoria personalizovanú stravu na základe potrieb a chuti, čo veľmi oceňujem. Čo sa týka trénera Tomáša, ten vždy vie povzbudiť, počúva ma a vie hneď zmeniť cviky, pokiaľ mám s nimi problém, čo ma veľmi teší, že pristupuje k práci zodpovedne. Taktiež oceňujem, že aj keď mám nastavené cvičenie pondelok, streda, piatok viem si ich presunúť podľa potreby. Môžem iba odporúčať, dokonca ma prekvapila aj prijateľná cena.

 

Cieľ:

 • Schudnúť
 • Cítiť sa dobre vo vlastnom tele
 • Upraviť stravu
 • Zlepšiť kondíciu
 • Zmestiť sa do starého oblečenia

Úvodný stav:

 • Predsunuté ramená a hlava (sedavé zamestnanie)
 • Mierne postavenie na špičkách (ťažisko tela)
 • Valgozita kolien
 • Zlá mobilita bedier

Individualizácia tréningového procesu:

 • Tréningový plán pre Adama sme nastavili na 3x do týždňa, aby sme silové cvičenie vedeli skombinovať s plávaním a Adam mal zároveň dostatok času na regeneráciu.
 • Každý tréning začíname masážnymi cvičeniami na roleri a s loptičkou, s ktorými dosahujeme myofasciálne uvoľnenie.
 • Po uvoľňovacom úvode sme sa zamerali na mobilizačné cvičenia spodnej časti tela
 • Hlavnú a záverečnú časť tréningu tvoria silové cvičenia v sériách, ktoré Adamovi vyhovujú a pomáhajú nám sa pomaly blížiť k nášmu cieľu – schudnúť a dostať telo do formy. 
 • Adamovi sme pripravili aj stravovací jedálniček s hodnotami makronutrientov. Tie sme nastavili na základe klientových stresových situácií i práce, ktorú vykonáva (práca z domu) a podľa celkového pohybu počas dňa.

Výsledky

Adam má sedavé zamestnanie a pracuje z domu. Nepatrí medzi aktívnych športovcov a radšej dáva prednosť domácej pohode, ázijskej kuchyni a akčným seriálom. Vo svojich cieľoch má však jasno – rozhodol sa schudnúť, dostať sa do kondície a opäť sa zmestiť do svojho starého oblečenia. Po svojich nie veľmi pozitívnych predchádzajúcich skúsenostiach s inými trénermi rozhodol dať si ešte jednu šancu s FitNtion Kouč programom. A rozhodol sa správne. Zabojoval a za tri mesiace dosiahol neuveriteľné výsledky. 

Adamove výsledky z merania telesnej kompozície InBody nás dostávajú do úžasu. Na začiatku programu FitNation Kouč sme urobili úvodné merania a Adamovi namerali hodnoty: 34,1 kg tuku, 45,7 kg svalovej hmoty a hladina viscerálneho tuku dosahovala úroveň 15. Po troch mesiacoch pravidelných tréningoch, dodržiavania jedálnička s miernym kalorickým deficitom a Adamovým odhodlaním sa Adamovi podarilo pohnúť so všetkými číslami. A to tým správnym smerom. Svalová hmota nám išla hore a tuku klesol o viac ako 16 kilogramov! Z čoho sa najviac tešíme je tiež nová úroveň viscerálneho tuku, ktorá je momentálne na úrovni 8. 

Tieto výsledky ukazujú, že chudnutie a kondícia nie je žiadna zložitá veda. Je to matematika, profesionálny prístup skúseného trénera a odhodlanie motivovaného klienta. Adam dosahuje neuveriteľné výsledky a sme si istí, že kopec starého oblečenia už sedí perfektne. Adamovi držíme palce na ďalšej ceste!

Tieto výsledky ukazujú, že chudnutie a kondícia nie je žiadna zložitá veda. Je to matematika, profesionálny prístup skúseného trénera a odhodlanie motivovaného klienta. Adam dosahuje neuveriteľné výsledky a sme si istí, že kopec starého oblečenia už sedí perfektne. Adamovi držíme palce na ďalšej ceste!

Aké je tvoje obľúbené jedlo?

Milujem hlavne Ázijskú kuchyňu a celkovo nové jedlá a experimenty. Zbožňujem kimchi (hlavne domáce, ktoré si sám doma spravím). Za pol roka som ho zjedol cca 20-40 kg.

Aká je tvoja obľúbená forma oddychu?

Najradšej pozerám kórejské/čínske seriály, pri ktorých si aj poplačem aj sa nasmejem a potom rad počúvam hudbu, na ktorú si zatancujem a zaspievam.

Aká je tvoje obľúbená kniha?

Obľúbených kníh mam viacero napr. Garth Nix seria Abhorsen a celkovo fantasy.
varadi podpis

FitNation Kouč v skratke

Osobný tréner na diaľku – FitNation Kouč je moderný fitness komplexný program s diagnostikou, tréningovým plánom, jedálničkom a neustálym trénerskym dohľadom, vďaka ktorému konečne získate telo, po akom túžite. Nabratie svalovej hmoty, vyformovanie postavy, schudnutie a dosiahnutie individuálnych cieľov, ku ktorým vám pomôže pravidelné cvičenie podľa tréningov na mieru a dohľad osobného trénera. A to aj na diaľku. S FitNation Kouč cvičíte kedy a kde chcete a na svojej postave môžete efektívne pracovať aj z domu.

Tréneri so vzdelaním z FTVŠ UK

6000 uskutočnených tréningov
8 rokov praxe

Vaše zdravie na prvom mieste